PARAMORE - HAYLEY WİLLİAMS TÜRKİYE
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore ve Hayley Williams Hakkında Herşey...

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Çalışmalarım..
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:48 pm tarafından MkyFaRé*

» Pınar Culen Çalışmaları
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:46 pm tarafından MkyFaRé*

» Designby MkyFaRé*
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:41 pm tarafından MkyFaRé*

» || Eda's Graphics }
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 08, 2010 9:37 pm tarafından PinkiSh

» DL arşiv
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:36 pm tarafından Aurelie ~

» Ashley G. Arşiv
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:18 pm tarafından Aurelie ~

» Robert Pattinson Resimleri
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:12 pm tarafından Aurelie ~

» Hey Monday Photoshoots
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 8:42 pm tarafından RénkLi ŞékéR

» üstteki üynn nesini beendin .D
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 8:55 pm tarafından Aurelie ~

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?

+4
вαнαя
мяѕ.ραттιηѕση
Hay!ey
-iL'aRda' SchafeR
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Mart 19, 2010 3:04 pm

'kankişşş sen bana mesaj atar mıydın yaa '

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 191651 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 191651
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Mart 19, 2010 5:03 pm

" telefonu da bozulurmuş kankamınn Very Happy "
yarenden Very Happy

cewap : "kanka dalga geçme Very Happy zaten anamınkini de kullanamyrm Very Happy gitmio fk Very Happy "
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Mart 19, 2010 7:54 pm

'Nese salla yarın görüşürüz '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Mart 19, 2010 9:50 pm

" gömlek mi? önemli değill Very Happy barış hediyesi Wink "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Mart 20, 2010 1:12 pm

' al kagıdım orda bak işte sms bunu için harcanırmı yaa Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 191651 '

Dershanede izel yanımda ama mesaj atıom ona Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 659502
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Mart 21, 2010 7:10 pm

" yalnız öle bi durum ki Very Happy şimdi akın'ın peşinden benim içn koşuyosun Very Happy ama ben sewyrm Very Happy Very Happy "

" böyle arkdş blmzsın bebekk Very Happy kymetmi bill Very Happy ama nerde sende o akılll Very Happy "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 8:57 am

'Şşt nerelerdesin kız gelsene okula'

cevap:'ıyk gelmicem Very Happy uyudum ne güzel '

'gıcıkk ii bari şimdi git yat bnm yerimede uyu Very Happy '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 6:06 pm

" ölmekteyim. bizde kal bugeceee lütfennnn**"

cewap : apıtma kank* Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 6:09 pm

'aha aha onun ben mimiklerini yicem yaaa '

'hayır bennn Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 191651 '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 6:28 pm

' olum wurgunu kap gel ! sallamayla geldiler mete'yeee '

cewap : sansar dinlerken sölemeyeydin. buldum sayılır kafayı. gelemem ben. sonra mustafayı görürüz filan. uyuz ediyo. wurgunu arıyım gelsin. otluyodur o da şimdi ama Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 7:36 pm

'hehe kolay gelsin kankiş hayırlı olsun xP '

'saol canım ay kopuyorum yaa ama biraz gıcık gbi yani akıllı xPP '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 9:07 pm

" wurgun bizimkilerle geldi Very Happy "

' ben dedim size Very Happy wurgun kıyamaz bize Very Happy ayıdır ama ii kalplidir Very Happy '
~*Hayley*~
Üye
~*Hayley*~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 9:56 pm

* wuRqun'a söyLe iLisHkimiz sHu andan itibaRen bitmisHtiR ! zaten ilgiLenmi0 bLe bnimLe ! *

- sacHmaLama ! söyLeyemem bunu 0na ! 0nu üzemem !
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Mart 23, 2010 8:58 pm

"Yha siL onu BetL tmmmı?Yoksa 6.sınıfta çektqim yeşL öRdekLi kazakLı fotonu ÖzgR'e qstririm XD"

"Yha Hacer çk psLiksin vrya.Öle olsun.Bnde Salih'e onun taklidini yaptığını sölerim rezil olursun XD.Hem insan insaflı olur azcık.Çok şkerim o fotoda hem.Çok da mütevaziyimdir yani XD.Gösterirsen göster.Çok da fifi hıh XDŞaka tabe XD Yine de gösterme.Ltfeeen! =)"
http://hayleywilliamstr.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Mart 24, 2010 2:29 pm

'Ooo yenge Very Happy naber (bak çocugun yanına hiç gitmiyon çocuk yakınıo bize] '

'Of hakan sus ya bi hem bikere çok görmek istiyosa kendi gelir ben burdayım '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Mart 24, 2010 8:35 pm

' ya ama ben böyle olsun istemezdim ! hepsi wurgunun yüzünden ! '

" çocuktan ne bekliyosun bilmiyorum ki ! ne diyim melisss ! ne diyimm ! kaptanıma ne dememi bekliyosunnn ! "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Mart 25, 2010 1:23 pm

'ya kuzum bence konuş bak evet sen, biliyorum canım ya ama yine bi konuş olmadı bırakırsın bak msni de veririyim sana konuş abliş sözü dinle'

'Abliş ya ne konuşması ya zaten fena kızgınım ona bide kouşcak mıyım ya suratını görmek istemiom ya da dün bir bgn iki yok yok bunu amacı farklı '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Mart 25, 2010 5:57 pm

' tayfama saygı duyarım ama konu benim sevgilim. kimsenin karışmasını istemiyorum ! '

" ben ne zamandan beri herkes oldum bilmiyorum ama sevgilin benim en yakın arkadaşım. onu üzmeee ! "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Mart 26, 2010 5:11 pm

'haha bak düzelir dedim sana Very Happy sen bi abliş sözü dinle konuştum bn onla aaa çocuk sviyo suçmu'

'suç deil canım ablişş bi an öle konuştun ki sanki bnm kankam deilde onun kankasıymışsın gibi korktum yahu Very Happy'
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Nis. 02, 2010 6:38 pm

' vurgunla aranız bozulmuş diye duydum. geçmiş olsun. gerçekten biz seni tayfamıza alırız yavruuuummmmm. yerim seniiii.... '

' saçma sapan konuşup ben katil etme. tayfamı satmam. kaptanımla aramı düzeltirim ben ! git eroinini al sen. nöbet geçirceksin. allaın malı. '
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Nis. 02, 2010 8:19 pm

' sen ne dersen ben onu savunurum kanka'

'off off '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Nis. 06, 2010 8:06 pm

' hangisiydi onu söyleyen? '
"wurgun bilmiyorum sanırım murattı. bilmiyorum. affedildim mi şimdi? " aha şimdi mesaj geldi silmiyim yaziym onu da Very Happy

' affedildin Very Happy ilk partiyi kap gel Very Happy yolumuzu kesicekler Very Happy '
henüz cewap yok Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Nis. 07, 2010 12:55 pm

'sıkıcı ve ruhsuz olna sensin kuzum ama '

'val kanka sen kimi savunuyon yaa savundugun kişi baransell aaaa baran mı ben mi beni motive etmen gerek Very Happy '
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Nis. 08, 2010 5:32 pm

' inanmıyorum. her zamanki yerdeyiz kap sendeki emanetleri gel bakıyım. bekliyoruz.'

" ödew yapıcam ben Very Happy gelin alın duruyo garajda Wink yakalanmayın ama Very Happy "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Nis. 08, 2010 5:48 pm

' haha demiştim ben sana ? '

'Neyi xP '

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki