PARAMORE - HAYLEY WİLLİAMS TÜRKİYE
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore ve Hayley Williams Hakkında Herşey...

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Çalışmalarım..
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:48 pm tarafından MkyFaRé*

» Pınar Culen Çalışmaları
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:46 pm tarafından MkyFaRé*

» Designby MkyFaRé*
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:41 pm tarafından MkyFaRé*

» || Eda's Graphics }
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Çarş. Eyl. 08, 2010 9:37 pm tarafından PinkiSh

» DL arşiv
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:36 pm tarafından Aurelie ~

» Ashley G. Arşiv
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:18 pm tarafından Aurelie ~

» Robert Pattinson Resimleri
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:12 pm tarafından Aurelie ~

» Hey Monday Photoshoots
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 8:42 pm tarafından RénkLi ŞékéR

» üstteki üynn nesini beendin .D
Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 8:55 pm tarafından Aurelie ~

Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum

2 posters
YazarMesaj
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Empty
MesajKonu: Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum   Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Ptsi Haz. 21, 2010 4:41 pm

Genç kızların yeni ilahı Justin Bieber, güzel ve aynı zamanda zeki de olan bir kız arkadaş arıyor. 16 yaşındaki yıldız şu an yalnız ama çıkacağı kişide istedikleri konusunda çok net.

Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Ste_teen_singing_4061780

“Çıkacağım kişinin iyi bir kişiliği, espri anlayışı, güzel gözleri olmalı ve aynı zamanda zeki de olmalı. Konuşamadıktan sonra güzel bir kız arkadaşına gerek yok. Mesela yemek yerken güzel bir sohbet etmek çok hoşuma gider."

Kanadalı yıldız özellikle çok fazla makyajı kesinlikle itici buluyor.

“Kızlarda falza makyajı sevmiyorum. Bazı kızlar güzel olmalarına rağmen kendilerine güvensizliklerinden dolayı çok falza makyaj yapıyorlar. Halbuki makyajsız daha güzel olabilirler”

Bu arada Justin kızlara nasıl yaklaştığı konsunda bir takım ipuçları da verdi “İlk başta hoşlandığımı hissettirmem fakat sohbetin sonunda doğru onu arayabileceğim bir telefon numarası olup olmadığını sorarım. Genelde böyle davranıyorum”

Kaynak : MSN Magazin
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum   Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Ptsi Haz. 21, 2010 6:45 pm

Very Happy Vay justin bey vay

saol canım
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum   Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum Icon_minitime1Ptsi Haz. 21, 2010 6:49 pm

önemsiz Smile
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com

Justin Bieber ~ Zeki KızLardan HoşLanıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieberin sevgilisi olduğunu iddaa eden kız