PARAMORE - HAYLEY WİLLİAMS TÜRKİYE
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore ve Hayley Williams Hakkında Herşey...

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Çalışmalarım..
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:48 pm tarafından MkyFaRé*

» Pınar Culen Çalışmaları
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:46 pm tarafından MkyFaRé*

» Designby MkyFaRé*
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:41 pm tarafından MkyFaRé*

» || Eda's Graphics }
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Çarş. Eyl. 08, 2010 9:37 pm tarafından PinkiSh

» DL arşiv
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:36 pm tarafından Aurelie ~

» Ashley G. Arşiv
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:18 pm tarafından Aurelie ~

» Robert Pattinson Resimleri
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:12 pm tarafından Aurelie ~

» Hey Monday Photoshoots
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 8:42 pm tarafından RénkLi ŞékéR

» üstteki üynn nesini beendin .D
Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 8:55 pm tarafından Aurelie ~

Kötü Haber Nasıl Verilir!

3 posters
YazarMesaj
mRs.RéaLiSt
Üye
mRs.RéaLiSt

Kötü Haber Nasıl Verilir! Empty
MesajKonu: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 12:20 pm

İstanbul’da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş.
-"Baba merhaba.. Ben Lale...."
-"Ooooo. Güzel kızım benim. N'abersin bakalım?..."
-"Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla..."
-"Hayırdır? Bi sorun mu var?...

Kız ağlamaya başlar; babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir:
-"N'ooldu kızım? Anlatsana..."
-"Murat evi terk etti. Boşanmak istiyormuş..."
-"Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?..."
-"Hani senin hiç hoşlanmadığın esrarkeş çocuk vardı ya. Ben onunlaevlendim."
-"İyi halt ettin zilli. Neyse artik yapacak bi şey yok. Versin mahkemeye hemen boşanın..."
-"Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı İnternetten herkese yollayacakmış...."
-"Püüh. Rezil... Çıplak fotoğraf çektirdin öyle mi?"
-"Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir puştlukyapacağını."-"Peki. Olan olmuş artik. Yarın havale ederim parayı...Öğleden sonrabankaya gidip çekersin; sonra da alıp yakarsın o kahrolasıfotoğrafları..."
-"Sağol baba. Eeee. Şey....Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var...''
Adam artik iyice fenalaşır. Boğuk bir sesle konuşur:
-"Kürtaj mı? Bi de hamile mi kaldın o çocuktan sen?..."
-"Aslında ondan değil... Zenci bi çocuk vardı...Zaten o yüzdenayrılıyoruz ya...."
Adam bayılmak üzeredir. Nabzı yükselir tansiyonu düşer artık inleyerek konuşmaktadır:
-" Biz seni oraya okumaya yollamıştık. Sen ne haltlar çevirmişsin.Allah'ım. Nedir bu basımıza gelenler...Okulu bitirir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun yoksa kırarım bacaklarını..."
-"İstersen hemen dönebilirim babacığım. Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü..."
Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürebilir
"Okuldan mı atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık zilli?...Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacağımı bilirim.-Evden dışarıya adım attırmıycam sana. İlk isteyenle de evlendiricem...."
-"O iş zor be baba.. Biliyorsun moda oldu artik evlenmeden önce esler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar... Pek iyi bi rapor sunacağımı zannetmiyorum ben..."
-"Allah'ım çıldıracağım... Bir de cinsel hastalıklar haaa.....Kesin o zencidendir..."-"Çok pis arkadaşları vardı. Bilmem artik hangisinden kapmışımdır..."

Güm diye bir ses duyulur. Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir; ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır.

-"Hemen bu akşam dayını yolluyorum oraya. Seni alıp gelecek. Adresini ver bakayım..."
-" Mahmutpaşa Karakolu’ndayım... Gelirken kefalet için de biraz paragetirsin yanında..."
-"Karakol mu?...Bi de karakola mı düştün layyynnn? Ne yaptın?...."
-"Dün kafam çok bozuktu çok içmişim. Araba kiralayip dolaşmaya çıktım. O kafayla Arnavutköy'de kokoreççi dükkânına girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkân sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım..."
Adam artik iyice fenalaşmıştır. Hatta fenalaşmak ne kelime; adeta kahrolmuştur. Telefonda kısa bir sessizlik olur.Kız tekrar konuşmaya baslar:

-"Babacığım. Sakın üzülme. Bütün bunlar bir şakaydı. Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım..."

Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır:

-"Canin sağ olsun be güzelim boşveeerrr. Okul da neymiş? Hiç mühim değil tatlı canın sağ olsun senin...
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 3:23 pm

sper yha .D koptumm =)(=

p. için saoL bebk =)
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 6:00 pm

Very Happy
Harbiden süper yha Very Happy
Güzel yöntemmiş zipir
Gerçi bn sınıfta kalmıyom ama olsun Razz

p.i.t
http://hayleywilliamstr.yetkinforum.com
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 6:05 pm

sıkıosa kaL betüL Very Happy
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 7:27 pm

Very Happy
Artık annem beni napar bilemem Very Happy
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 7:33 pm

bni ewltlıktan redder nan Very Happy
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 8:33 pm

Beni de Boğaziçi Köprüsü'nden aşağı atar :uuu:
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 8:34 pm

nihahhaha Very Happy

bnim babnnemi üstme salrlar Very Happy bi ara onun resmni de qsteriim sizee Very Happy
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 10:07 pm

Yha valla geceleri kabusum olcak yha Very Happy
Zaten Lady Gaga bir,Bülent Ersoy'un makyajsız hali iki, o msn'de gösterdiğin sevimli(!)şey üç :uuu:
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Nasıl Verilir!   Kötü Haber Nasıl Verilir! Icon_minitime1Perş. Ocak 21, 2010 10:18 pm

bbannem 4 Very Happy
Kötü Haber Nasıl Verilir! Dsc04437q.th

soudn mu yne hayttan nan? Very Happy

Kötü Haber Nasıl Verilir!
1 sayfadaki 1 sayfası