PARAMORE - HAYLEY WİLLİAMS TÜRKİYE
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore ve Hayley Williams Hakkında Herşey...

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Çalışmalarım..
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:48 pm tarafından MkyFaRé*

» Pınar Culen Çalışmaları
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:46 pm tarafından MkyFaRé*

» Designby MkyFaRé*
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:41 pm tarafından MkyFaRé*

» || Eda's Graphics }
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 08, 2010 9:37 pm tarafından PinkiSh

» DL arşiv
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:36 pm tarafından Aurelie ~

» Ashley G. Arşiv
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:18 pm tarafından Aurelie ~

» Robert Pattinson Resimleri
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:12 pm tarafından Aurelie ~

» Hey Monday Photoshoots
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 8:42 pm tarafından RénkLi ŞékéR

» üstteki üynn nesini beendin .D
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 8:55 pm tarafından Aurelie ~

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?

+4
вαнαя
мяѕ.ραттιηѕση
Hay!ey
-iL'aRda' SchafeR
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 05, 2010 2:32 pm

'pınar duyduklarım doğrumu '
Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_eek
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 05, 2010 8:09 pm

"Eeee Betül.Naptın anlaştın mı Seda Sayan'la reklam işleri için?Bak Rob'u ben ayarlarım XD.Olum manyak satçak Pepsi.Tabe ablanın uçuk fikirleri sayesinde XD"

Yine manyak kankam Hacer'in manyak mesajı :uuu:
Seda Sayan ve Robla Pepsi'nin reklamını çekçez :uuu:
"Bak olum kan içme Pepsi iç.Pepsi içen Edward olur.İçmeyen Bella gibi ezik olur :uuu: "
http://hayleywilliamstr.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 05, 2010 8:21 pm

kptum mesaja Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502
pepsi iç edward gbi ol Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502

'ne yapyım bea kuzu test çözüyom'

çalışkan izel'im Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651
benim bitti test çözme işim
мяѕ.ραттιηѕση
Admin
Admin
мяѕ.ραттιηѕση

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 05, 2010 8:32 pm

"Hade be?Seda ablamızla anlaşamadık.Jacobçı çıktı çatlak karı XD.Bu arada bil bakalım ne yapıyom? XD"

:uuu:
Ne yapıyo çok merak ettim :uuu: Yazar birazdan Very Happy
http://hayleywilliamstr.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 05, 2010 10:47 pm

'hı bu saate müzik mi dinliyon kıs sen bzm başımıza şarkıcımı olcan lan'

ne var ya saate
he şarkıcı olcam Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Mart 06, 2010 12:01 pm

" ben mi duyqu sömrsü ypyrm? saçmlamaa! yasemin qtmio qzümn önnden ! "
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Mart 06, 2010 1:22 pm

'otur çalış sınav haftası offf of ' Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_cry Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_cry
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Mart 06, 2010 7:27 pm

" sen harbi ineksin lann Very Happy sen orası ödevdi deyince ben orayı gece 2de kalıp yaptım Very Happy neyse bu hafta rahatım Very Happy "

rana''dan Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Mart 07, 2010 12:59 pm

'kalan kontör:64 ' Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Mart 07, 2010 8:01 pm

" xD yarın sana bi sürprizm var bebekk Very Happy "

buse den Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Mart 09, 2010 12:53 pm

'eski sen öldü ha iyi öle olsun başımız sağolsun ama şunu bilki ben seni böle kabul ettim miletten banane ve biliyorm sen bana deil ona kızdın kızım ya 3 ay sonra herşey btcek'
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Mart 09, 2010 5:37 pm

" acıyorum artık sana. okulda tuğbayla evde abinle boğuşuyosun.
' kendimi senn savaşçın ilan ediyorum ve bundan sonra tuğba'yla konuşmanı yasaklıyorum Very Happy ' "

aqLarKen bLe qLdürebliyo arKdaş beni Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Mart 10, 2010 1:28 pm

'1.soru ne ? Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651 '

'C'

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 262691Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 262691
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Mart 10, 2010 8:34 pm

"ilginçmişşş Very Happy şaşırdımm Very Happy ilayda ödewini yapmadı ha? inanamıyorumm Very Happy benden alırsın Very Happy hep ben mi alıcam Very Happy "
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Mart 11, 2010 11:23 am

'öle ha o seni dışlarken iyiydi demi o ama sen öle okulda ağlıyınca şaçmalama pınar falan diyordu beni istemiyor bi kere ah sanki bende ona bayılıyordum '

'Sanki beni çok istiyor demi sadece beni kullanıyor benlede bozuşursa ayten'i kaybeder '
Anette
Forumun uzman üyesi
Anette

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Mart 11, 2010 5:02 pm

Seni seviyorum Aşkımmm Balımmm Bitanemmmm

son msj aşkımdan gelmiş sabah okula gıtmeden önce atmış........

En son Anette tarafından Perş. Mart 11, 2010 7:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Mart 11, 2010 7:22 pm

" Canı da sıkılırmış benim meleimin "

bnmde aşkmdan Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Mart 12, 2010 9:41 pm

'saçım kısa diye üzülme sakın ha bu sene moda kısa şaç ve sana çok yakıştı çok shr olmuşsunya lolipop şekerim '

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651 izoş'umdan
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Mart 13, 2010 9:29 pm

" denizcan edicek senin içine ama olsun. yakışır benim aşkıma Very Happy hemde 2 tane almışş Very Happy alkış Very Happy mor bileklikler daha güzel hem. denizcan isterse onunkileri verirsin senin kalınlar onda kalır. hem morlar daha çok yakıştı Very Happy "

bitenemden Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Mart 14, 2010 4:23 pm

'of sınavlar tam bitti dedim performans ödevleri başladı ben bigün rahat oturamıcak mıyım ya '

İzel'im hayata isyan ediyor Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Mart 14, 2010 7:42 pm

"gözlük de takarmş benm aşkm Very Happy "

Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Mart 16, 2010 1:47 pm

' at dedik fırlat demedik ' Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 191651
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Mart 16, 2010 5:45 pm

" qerizekalıı. sen çalışmasan da alırsın 90 Very Happy ben çalışsam da alamamm Very Happy gel de çalıştır beni Very Happy "

meryemden Very Happy yarın ki mat sınwı için Very Happy yalwarmakta Very Happy
Aurelie ~
Üye
Aurelie ~

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Mart 17, 2010 4:10 pm

'beni yanlış tanımadınn istemem yani hep bu aytenin yüzünden akıllı vatandaşımız işte Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 262691 Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 262691 '

Bilmemmi ayteni Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 659502
İzel'imden
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

MesajKonu: Geri: Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?   Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın? - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Mart 18, 2010 4:17 pm

" ya ilayda beni de anla. sewiyorum hala. hemde çok. "

yusuftn Very Happy

Telefonuna Gelen Son Mesaj .D we senin cewabın?
2 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki