PARAMORE - HAYLEY WİLLİAMS TÜRKİYE
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Forumumuzdaki Bilgilerden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz ya da Giriş Yapınız !...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paramore ve Hayley Williams Hakkında Herşey...

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Çalışmalarım..
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:48 pm tarafından MkyFaRé*

» Pınar Culen Çalışmaları
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:46 pm tarafından MkyFaRé*

» Designby MkyFaRé*
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1C.tesi Kas. 06, 2010 1:41 pm tarafından MkyFaRé*

» || Eda's Graphics }
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Çarş. Eyl. 08, 2010 9:37 pm tarafından PinkiSh

» DL arşiv
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:36 pm tarafından Aurelie ~

» Ashley G. Arşiv
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:18 pm tarafından Aurelie ~

» Robert Pattinson Resimleri
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Salı Ağus. 24, 2010 2:12 pm tarafından Aurelie ~

» Hey Monday Photoshoots
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23, 2010 8:42 pm tarafından RénkLi ŞékéR

» üstteki üynn nesini beendin .D
Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Salı Ağus. 17, 2010 8:55 pm tarafından Aurelie ~

Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir

YazarMesaj
-iL'aRda' SchafeR
Üye
-iL'aRda' SchafeR

Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Empty
MesajKonu: Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir   Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir Icon_minitime1Ptsi Haz. 28, 2010 5:44 pm

Kana alerjisi olan bir vampir polis…

Zeki, güzel, esprili ve sarışın bir vampir avcısı…

İnsanlık kadar eski ve kötülüğünün zirvesinde bir vampir…

“Madam, kalbimde oldukça derin bir iz bıraktığınızın farkında mısınız acaba? ”

Haklıydı da. Göğsüne sapladığım kazık hâlâ gövdesinde duruyordu. Bu soru, o evde vampir avlamaya çalışırken duyduğum en acayip sorulardan biriydi… Eğer o, bilinen anlamda iğrenç görüntüye sahip olsaydı, hiçbir şey yapa-masam bile kesinlikle avazım çıktığı kadar bağırırdım. Tam tersine, erkek mankenler kadar yakışıklı görünüyordu.

Belki de muhatap olduğum bu vampir, son derece akıllı ve sıra dışı biriydi. Gelişen olaylar sonucunda vampir avlamaya çalışırken insan kanına alerjisi olan bir vampire aşık olmuştum… Evet, doğru duydunuz. İnsan kanına alerjisi olan bir vampir… Babam ve ağabeyim beni kesin öldürecekler… Bundan adım gibi eminim…

Yazar J. Morgan okurları o bilindik, klasik ve zaman zaman da sıkıcı atmosferden kurtarıp vampir romanlarına farklı bir açısı getirmekle kalmıyor; vampir kitaplarından zevk alanlara, klasik, çirkin vampirlerden sıkılanlara ya da artık vampirlerin de değişmesi gerektiğini düşünenlere bir çıkış yolu sunuyor. J. Morgan'ın “Aşk Isırır” serisinin bu ilk kitabında çok eğlenecek, çok gülecek, çok şaşıracak, çok keyif alacak ve serinin ikinci kitabının çıkmasını hasretle ve merakla bekleyeceksiniz.

Keyifli okumalar ve kahkahalar dileriz…

(Ben Okuyorum Şu Anda Smile Biraz Karışık Ama GüzeL Gibi Smile Kız Daha İlk Dakikada Çocukla Yatma Hayalleri Kurmaya Başladı Ama :P (Aynı Rob. Bu Kız da Sapık :P ) )
http://korkmuyorumki.yetkinforum.com

Aşk Isırır : 1. Kitap ~ Romantik Vampir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Romantik Komedi Tadında Aşk
» Vampir Günlükleri -Uyanış ve Savaş